Seyahat Sağlık

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Artık Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiliniz boyunca güvence altındasınız.

Allianz'la tatilleriniz daha da keyifli!

Hepimiz tatile çıkacağımız zaman, günler öncesinden plan yaparız. Hangi otelde kalacağımızı, gideceğimiz yerin hava ve yol durumunu, hangi saatte nerede olacağımızı hatta hangi gün ne giyeceğimize kadar tüm detayları düşünürüz.

Peki tatilde bir sağlık problemiyle karşılaşırsak? Bunun önlemini şimdiden alabilir miyiz?

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası işte bunun için var. Tatilde olduğumuz dönemlerde bizi belli risklere karşı korumak için. Tatile çıkmadan önce her ayrıntıyı planlayabilmemiz için.

Seyahat Sağlık Sigortası, ulaşım yollarından herhangi birini kullanarak yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı sizi koruyan bir sigorta.

Aynı zamanda yurtdışından ülkemize seyahat edenleri de ülkemizdeki seyahatleri boyunca sigortalıyor.

Seyahat Sağlık Sigortası hangi risklere karşı güvence veriyor?

Seyahatiniz sırasında ani bir hastalıkla karşı karşıya kalırsanız, tedavi görebileceğiniz en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriyor ve masraflarınızı karşılıyor. Tedavi bitiminde evinize naklinizi sağlıyor. Ayrıca seyahat sırasında vefat eden sigortalımızın nakil işlemlerini de gerçekleştiriyor.

İsterseniz kişisel sorumluluklarınız, bagaj kayıplarınız, kaza sonucu vefat ve sürekli sakatlık ile kapkaç teminatlarını da poliçenize ekleyebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiliniz sırasında keyfinizi kaçırabilecek her türlü risk ortadan kalkıyor. Size de seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor...

Seyahat Sağlık Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için sizi Allianz acentelerine bekliyoruz.

İyi tatiller...